اموزش

آموزش استیکینگ اتر در کیف پول لجر – رمزیتال

اگر سال هاست که وارد دنیای کریپتوکارنسی شده اید، حتما میدانید که کار های بسیار زیادی میتوانید در این جهان بزرگ انجام دهید. استیکینگ ارز دیجیتال یکی از همین کار هایی است که میتوانید به کمک کیف پول لجر انجام دهید. استیکینگ ارز دیجیتال در واقع نوعی پس انداز سرمایه در دنیای رمز ارز ها میباشد. شما با پس انداز هایی که در زمان های مختلف انجام میدهید، میتوانید سرمایه گذاری بکنید و از طریق این دارایی سودی دریافت کنید. این کار شبیه همان سرمایه گذاری هایی است که توسط حساب خود در بانک انجام میدهید. همان طور که گفتیم شما میتوانید به کمک کیف پول محبوب و کاربردی لجر، کار استیکینگ را انجام دهید.

توجه داشته باشید که شما باید اتبدا نحوه استکینگ اتر در کیف پول لجر را یاد بگیرید. بیایید این کار را با ذکر یک مثال برای شما روشن کنیم. توجه داشته باشید که استکینگ اتر رمز ارز اتریوم توسط کیف پول لجر مراحل راحت تری دارد فقط کافی است برای این کار تعدادی لوازم جانبی تهیه کنید. داشتن لوازم جانبی نظیر نرم افزار های لیدو، لجر لایو و … امری ضروری برای این کار است. گفتنی است که شما میتوانید با اتصال کیف پول های نر افزاری دیگی نظیر متامسک به کیف پول سخت افزاری لجر، کار استکینگ را انجام دهید. با رمزیتال همراه باشید تا شما را با نحوه استیکینگ اتر توسط لجر آشنا کنیم.

استیکینگ اتر در والت سخت افزاری لجر

اگر به عنوان یک تریدر در دنیای دیجیتال و رمز ارز ها فعالیت میکنید، حتما میدانید که کیف پول لجر، یکی از کیف پول های پرکاربرد و محبوب میباشد و از رمز ارز های گوناگونی پشتیبانی میکند. کیف پول لجر از رمز ارز اتریوم نیز پشیتبانی میکند. با توجه به اینکه والت لجر یک سخت افزار است در نتیجه به نرم افزار هایی نیاز دارد که بتوان به کمک آن ها، کار استیکینگ اتر را انجام داد. نرم افزار هایی مثل لیدو، پالیگان و کیف پول متامسک لازمه این کار است. توجه داشته باشید که نکاتی وجود دارند که شما باید در هنگام استیکینگ ارز دیجیتال انجام دهید. به عنوان مثال وقتی میخواهید استیکینگ اتر انجام دهید باید در حساب کیف پول دیجیتال خود تعدادی اتریوم داشته باشید. همچنین باید بدانید که فرقی نمیکند که والت لجر شما جزو کدام نوع از لجر ها است چرا که که مراحل انجام کار در همه آن ها یکسان است.

نصب نرم افزار لجر لایو

برای استیکینگ اتر در کیف پول لجر ابتدا باید برنامه لجر لایو را نصب کنید. پس از آن باید یک حساب کاربری تازه ایجاد کنید. سپس باید نرم افزار شبکه بلاکچین را نصب کرده و آن را روی نرم افزار لجر لایو تایید کنید. در این مرحله شما میتوانید به راحتی به وسیله کیف پول لجر خود کار استیکینگ را انجام دهید و هر مقدار اتریوم که میخواهید وارد کیف پول خود کرده و فرایند سرمایه گذاری را آغاز کنید.

استیکینگ اتر در کیف پول لجر به کمک نرم افزار لیدو

برای این کار ابتدا شما باید قیمت ارز دیجیتالی اتریوم را بدانید تا بتوانید استیکینگ اتر در والت لجر را انجام دهید. بهتر است برای این کار از نرم افزار لیدو کمک بگیرید. لیدو یک نرم افزار خوب و مطمعن است که کار استیکینگ را برای کاربران انجام میدهند و کاربران میتوانند به کمک آن اعتبار و دارایی خود را به نقدینگی تبدیل کنند. توجه داشته باشید که در فرایند استیکینگ برای مدتی ارز دیجیتالی که میخواهید نبادله کنید، قفل میشود و نمیتوانید به آن دسترسی یابید، ولی نرم افزار لیدو این کار را برای شما در مدت زمان کوتاهی انجام میدهد.

وارد برنامه لجر لایو شوید و در سمت راست برنامه گزینه discover را انتخاب کنید. سپس در این قسمت نرم افزار لیدو را از بین موارد پیشنهاد شده انتخاب کنید. سپس گزینه ادامه را فشار دهید. نرم افزار لیدو باز میشود در این قسمت باید مبلغ مورد نظر برای استیکینگ اتر را وارد کنید.

سپس پنجره ای باز میشود که در آن جا اطلاعات شما ظاهر میشود. در این اطلاعات میزان ETH شما که همان میزان پاداش دریافتی شما است، نشان داده میشود. اگر این اطلاعات درس بود با لمس گزینه Submit مرحله را ادامه دهید.

در مرحله بعد باید تراکنش خود را در برنامه لیدو امضا کنید. در این قسمت باید میزان کارمزد خود را انتخاب کنید و گزینه ادامه را کلیک کنید. در این قسمت در کیف پول لجر صفحه ای باز میشود که باید آن را تایید کنید. با فشار دادن هر دو دکمه لجر، آن را تایید کنید.

استیکینگ اتر در کیف پول لجر به کمک کیف پول متامسک

همان طور که در مقالات قبلی نیز اشاره شد، کیف پول لجر قابلیت اتصال به دیگر کیف پول ها را نیز دارد. کیف پول لجر میتوانید به کیف پول متامسک متصل شود. شما میتوانید از از مرورگر کروم و یا فایرفاکس برای استیگینگ اتر در لجر کمک بگیرید.

ابتدا مرورگر مورد نظر خود را باز کنیدو سپس کیف پول متامسک را روی مرورگر باز کنید. روی پروفایل خود در متامسک کلیک کنید و کیف پول را به والت لر متصل کنید. سپس حساب خود را انتخاب یا وارد کنید. سپس به قسمت Stake.lido.fi مراجعه کنید و نرم افزار لیدو را به والت متصل کنید. سپس گزینه Confirm را انتخاب کنید. سپس به قسمت Assets بروید، خواهید دید که توکن های جدید شما در این قسمت قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *