مقالات

مزایای لجر نانو اس (Ledger Nano S) – رمزیتال

همانطور که میدانید، مزایای کیف پول لجر این است که امن ترین روش برای نگهداری رمز ارزها می باشد! در واقع، داشتن یک کیف پول سخت افزاری به همان اندازه که شما یک گاوصندوق را را برای نگهداری مدارک و پولهای خود استفاده میکنید برای رمز ارزها نیز این کیف پول سخت افزاری امن است و برای سرمایه گذاران ضروری می باشد! اما چرا؟

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، امکان هک کیف پول های نرم افزاری در صورتی که توسط بدافزارها مورد حمله قرار گیرد و یا به وسیله ویروس ها یا کی لاگرها آلوده شود وجود دارد. کاری که هکرها انجام می دهند این است که پسوردهای شما را سرقت می کنند و با استفاده از آن بطور کامل به کیف پول شما دسترسی پیدا می کنند.

در لجر نانو اس، پسوردهای خصوصی شما در دستگاه واقعی ذخیره می شوند. علاوه بر این، از آنجایی که این کیف پول بصورت آفلاین کار میکند (فقط در صورتی که انتقال وجه داشته باشید آنلاین میشود)، هیچ کسی امکان اینکه از طریق اینترنت به کیف پول شما متصل شوند و به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند را نخواهند داشت.

هنگامی که کیف پول سخت افزاری لجر خود را تهیه می نمایید، باید یک شماره پین انتخاب کنید که حداقل باید 4 رقم باشد. این شماره پین را حتما حفظ کنید و به یاد داشته باشید و هر بار که می خواهید از کیف پول خود استفاده کنید باید آن را به صورت دستی وارد کنید.

یک کد امنیتی دوم نیز وجود دارد که در صورت فراموش کردن رمز اول تان یا همان شماره پین چهار رقمی می توانید از این کد امنیتی دوم استفاده کنید. به این صورت که پس از تأیید شماره پین خود، یک عبارت بازیابی 24 کلمه ای به شما داده می شود. دوباره، این روی صفحه لجر نشان داده می شود، بنابراین هیچ کس به جز شما به آن دسترسی نخواهد داشت. در صورتی که پین خود را فراموش کردید، می توانید به سادگی عبارت بازیابی را وارد کنید، سپس یک پین جدید به کیف پول خود بدهید.

همچنین دولوپرهای این کیف پول به طور منظم سیستم عامل آن را آپدیت می کنند. برای اینکه کیف پول سخت افزاری شما ایمن بماند و مورد حمله ی هکرها قرار نگیرد، بهتر است که این بروزسانی ها را برای اطمینان از ایمن ماندن دستگاه سخت‌افزاری، باید به‌روزرسانی‌ها را بطور منظم انجام دهید.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های کیف پول فیزیکی لجر این است که در برابر آسیب های فیزیکی نیز ایمن است. کیف پول فیزیکی Ledger Nano S با استفاده از مواد بسیار مقاوم ساخته شده است، لایه ی بیرونی آن از فولاد ضد زنگ ساخته شده است. این باعث می شود که اگر بطور اتفاقی این کیف پول از دستتان افتاد و ضربه دید آسیبی نخواهد دید.

پس برای حفظ دارایی های خود بهتر است که این کیف پول فیزیکی لجر نانو اس Ledger Nano S را خریداری نمایید تا خیالتان از بابت دارایی هایتان راحت باشد، از وب سایت رمزیتال می توانید این کیف پول را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *